zaujimavosti 0 Zobrazení

Meghan Markle plakala, keď jej otec povedal, že nepríde na jej svadbu s princom Harrym

Thomas Markle, otec vojvodkyne zo Sussexu, poskytol v pondelok prvý rozhovor po kráľovskej svadbe.
od Pavol 2018-06-20
 

Otec Meghan Markle chýbal v historický deň, keď na ňu hľadel celý svet, pretože sa stala manželkou princa Harryho.

 

Po škandále a zdravotných problémoch, ktoré predchádzali jeho neprítomnosti, Thomas Markle poskytol v pondelok svoj prvý rozhovor a prezradil reakciu svojej dcéry, potom ako jej povedal, že nebude prítomný na svadbe.

“Meghan plakala, som si istý, a obaja mi povedali: ‘opatruj sa, znepokojujeme sa o teba’”, povedal hoci vojvodkyňa nebola jediná ktorej sa to dotklo. Taktiež bol smutný z toho, že nemohol ísť 19. mája na svadbu, ale musel podstúpiť operáciu srdca.

"Najhoršie je pre mňa to, že som na titulke všetkých novín v jednom z najlepších okamihov v histórií pre otca, a to mi trochu prekáža. Ale nikdy som nevidel niečo krajšie ako moju dcéru”, dodal.

“Bol som veľmi hrdý, taktiež naštvaný, že som to nemohol byť ja, kto by sprevádzal moju dcéru, ale celý svet na ňu pozeral a ja som bol z toho šťastný. Cítil som sa hrdo, vidieť princa Carlosa kráčať s mojou dcérou, nemohol som myslieť na lepšiu náhradu ako jeho”, povedal otec Meghan Markle.

Spočiatku sa špekulovalo, že matka nevesty, Doria Raglandová, by ho mohla pri tomto akte nahradiť.

Takže Thomas Markle, podobne ako milióny ľudí na celom svete, videl svadbu prostredníctvom televízie, ležal na pohovke a zotavoval sa z operácie.

loading...
Predchádzajúci článok Peter Bič Project má ďalší slovenský singel 'Nedívaj sa tak'
Nasledujúci článok Čeky a Martin Dejdar novými tvárami Nikto nie je dokonalý!