pribehy 0 Zobrazení

Brutálne popálenie známej českej youtuberky!

Popálený hrudník a 35 percent tela
od Pavol 2018-10-06
 

Obľúbená česká youtuberka Kristýna Třešňaková alias Týnuš Třešničková sa pred pár dňami stala obeťou požiaru v slávnej tureckej reštaurácií, kde tragicky dopadla kuchárska show.

Stačila chvíľka a v slávnej istanbulskej reštaurácii sa ohnivá šou zmenila na tragédiu. Vážnym popálením štyroch hostí - turistov skončil kúsok, pri ktorom sa chytil horieť nakoniec celý bar. Plamene popálili aj Češku Kristínu Třešňákovú a jej partnera Viktora Hajíčka, ktorý uviedol, že najvážnejšie dopadla práve česká youtuberka vystupujúca pod menom Týnuš Třešničková.

Kristýna Třešňáková so svojím priateľom Viktorom vyrazili v Turecku za gastronomickým zážitkom do reštaurácie slávneho kuchára Nusret Gökceho prezývaného Salt Bae, ktorý sa preslávil excentrickým a značne dramatickým štýlom sypania soli na svoje jedlo.

Odniesli si však niečo úplne iné, než čakali - hlavne v prípade českej youtuberky, ktorá zostala s ťažkými popáleninami. K incidentu došlo počas ohnivej show. Spočiatku to vyzeralo, že dvojica barmanov má oheň pod kontrolou, ale situácia sa behom sekundy vymkla kontrole.

Štyri zranenia, najvážnejšie Češka


Plamene vzápätí pohltili celý bar, pri ktorom sedeli, jedli a popíjali hostia, píše britský web Daily Mail. Zranená je hneď štvorica turistov - vedľa Rieka Alexandrosa, ktorý je v Turecku na medových týždňoch, či turistov z Ománu potom najviac hlavne Češka Kristýna, ktorá bola prevezená najprv do tureckej a potom do americkej nemocnice v Istanbule.

Celý incident teraz prešetruje polícia. Na záberoch, zverejnených ďalšími hosťami na Youtube, je vidieť paniku, ktorá turistami hojne navštevovaný podnik zachvátila potom, čo vzplanul bar. Hneď nato chytili aj šaty českej youtuberky.

Video z incidentu nájdete na ďalšej strane...

loading...
Predchádzajúci článok Úžasný test: Vytvorte štvorec posunutím len jednej zápalky
Nasledujúci článok Šalát GYROS