zaujimavosti 1,543 Zobrazení

Dojčenie na verejnosti: prirodzená vec alebo nechutnosť?!

Táto téma rozdeľuje ľudí na dva tábory!
od Pavol 2018-10-08
 

Čo si myslíte o dojčení na verejnosti? Prirodzená vec alebo nechutnosť?!

V dnešnej  dobe to majú mamičky jednoduchšie čo sa týka toho, aby mohli svoje deti vychovávať ale pritom byť stále v kontakte s okolím. Dnešné mamičky nemajú problém vziať deti do parku a samostatne sa pohybovať. Ale čo ak to zrovna príde a malé si zažiada o kŕmenie, čo vtedy?

Mnoho mladých mamičiek má niekedy „problém“ s vecami, ktoré boli v minulosti bežnou vecou. 

Vaše dieťaťko je vašou radosťou a to, že chce papať aj na verejnosti  je úplne normálna vec. A pokiaľ máte to šťastie a môžete kojiť, tak je tá radost ešte väčšia. Dojčenie vytvára spojenie medzi matkou a dieťaťom. Avšak nájdu sa aj takí ľudia, ktorí ženské prsia na verejnosti neznesú, že vraj sú vulgárne. Ale či im to vadilo, keď aj ich mamy kojili? Na to už určite nemyslia. Vždy sú ľudia rozdelení na tých, ktorým to je úplne prirodzené a na tých, pre ktorých je to niečo absurdné a vulgárne.

Stáva sa, že ľudia požiadajú matku , aby si prsníky zakryla, alebo ten extrémnejší prípad, aby odišla z reštaurácie.  Vyjadrenia na dojčenie sú všelijaké. Pre niekoho je to doslova forma exhibicionizmu. Zástancovia dojčenia tvrdia, že je jedno čo si myslia ostatní ľudia, dôležite je bábätko. A to je na prvom mieste.

Pokračovanie na ďalšej strane...

loading...
Predchádzajúci článok Jogurtové lievance
Nasledujúci článok Párty syrové tyčinky