pribehy 2,371 Zobrazení

Muž opustil nevestu pred oltárom

Žena musela celú svadbu aj svadobnú cestu zaplatiť sama! A úplne zbytočne!
od Pavol 2018-10-13
 

Nevesta dostane rady od spoločnosti Instagram o tom, ako sa pomstiť človeku, ktorý ju opustil.

Opustenie pri oltári musí byť jedným z najhorších zážitkov, ktorý môže zažiť ktorýkoľvek muž či žena vo svoj svadobný deň.

Bohužiaľ, to je presne to, čo sa stalo jednej žene, ktorej budúci manžel sa neobjavil v kostole, a nechal ju v tejto zložitej situácii.

V istom ohľade to znamenalo, že ona bola zaviazaná tomuto vzťahu oveľa viac ako on, zaplatila výdavky za väčšinu svadby a dokonca aj medové týždne do Grécka.

Všetko čo sa stalo vysvetlila na účte Instagramu - The Shade Room.

 

 

"Predpokladalo sa, že takýto budeme ja a môj bývalý snúbenec, ale nikdy sa neobjavil na našej svadbe a ani v pondelok sme nešli do žiadneho Grécka. Nepoistila som náš výlet, kto by poisťoval storno svadobnej cesty, ktorá stála viac ako 3 000 dolárov, všetkých predajcov som vyplatila z vrecka sama. Nezaplatil za nič. Ľudia, ktorí prichádzali na svadbu z veľkých diaľok sa museli vrátiť domov. Zistila som, že nikdy nezaplatil miesto. Bola som v hoteli pripravená so svojimi družičkami. 10 rokov za 10 minút. Kúpila som šaty za 3000 dolárov, zaplatila DJ-a za 2400 dolárov, fotografa za 4000 dolárov a ďalšie veľké a malé nákupy v celkovej sume 2000 dolárov. Minula som 300 dolárov za vlasy a nechty a 500 dolárov za zálohu, o ktorej mi povedal, že zaplatil, ale bola to lož, nikdy to nezaplatil. Dokonca sme mali mať aj svadobnú sprchu z kvetov. Teraz som vo vysnenej realite."

Je nepravdepodobné, že sa niekedy dozvieme, čo sa stalo v tomto scenári, ale morálka príbehu by mala byť takáto: nedovoľte mužom utiecť bez zaplatenia za svadbu.

zdroj: https://www.indy100.com/article/bride-groom-wedding-day-rejection-instagram-advice-leave-at-alter-8582471

loading...
Tags svadba
Predchádzajúci článok Ak spíte počas leta pri zapnutom ventilátore, toto vás zaujme!
Nasledujúci článok Vtip o železničiaroch