zaujimavosti 1,665 Zobrazení

Trailer k slovenskému hororu ŠEPOTY

Pozrite si trailer k hororu Šepoty
od Igor 2018-10-13
 

“Už niekoľko storočí je to miesto známe záhadnými zmiznutiami ľudí, ktorí tam žili, alebo ho navštívili. Najväčší známy príbeh je o zmiznutí a záhadných úmrtí osadníkov a rodiny miestneho farmára Viktora z 19. storočia. Nie je však prvý ani posledný. Po súčasnosť tam záhadne zmizli desiatky ďalších ľudí, medzi nimi aj Laurina sestra. Tá sa však s jej zmiznutím nedokáže zmieriť a rozhodne sa ju ísť hľadať tam, kam by nemal vkročiť nikto. Hľadáš stratené, stratíš hľadané.”

Film vzniká pod záštitou slovenskej produkčnej spoločnosti  Business Art Production, ktorej cieľom je tvoriť originálnu a nezávislú filmovú tvorbu. Na filme spolupracujú celkovo ľudia zo štyroch krajín a to Slovenska, Česka, Rumunska a Ukrajiny.

Z  hercov v ňom budete môcť vidieť mená ako: Eugen Libezňuk (Čiara), Henrieta Kecerová (Odsúdené), František Balog, Ivetka Fejková, Lea Hromjaková a ďalších. Natáčanie filmu prebiehalo v skanzene v Starej Ľubovni, v obci Košická Belá a v Bratislave.  Film vznikol unikátnym spôbom bez podpori dotácií z audiovizuálneho fondu. A vďaka equity crowdfundingovej kampani tento film podporilo viac ako 200 ľudí z Čiech a Slovenska. 

Mrazivý trailer nájdete na ďalšej strane...

loading...
Predchádzajúci článok Spomínaš si na 'Aserejé'? Las Ketchup to rozbalili po rokoch na festivale v Nórsku
Nasledujúci článok Aladdin bude v hranej verzii, poznáme hercov, ktorí si v ňom zahrajú a vyšiel aj trailer