pribehy 6,979 Zobrazení

Muž čakal na ženu po svadbe 6 rokov, kým mali svadobnú noc

Vytúžená svadobná noc sa konala až po 6 rokoch.
od Pavol 2018-10-14
 

Nevesta a ženích, ktorí plánovali prísť o svoje panenstvo pri svojej svadobnej noci, nedokázali svoje manželstvo zavŕšiť už šesť rokov kvôli vzácnemu stavu, ktorý im znemožňuje sex.

Po dvojročnom randení, keď sa Ben Coussens konečne pokúsil milovať so svojou manželkou Emily počas svadobnej noci, ona cítila, akoby do nej niekto strčil nôž. Pre takýto stav, ktorý nastáva u žien je diagnózou - vaginizmus. 

Pri diagnostikovanom vaginizme sa sťahujú vaginálne svaly pri pokuse o penetráciu.

Po 5 rokoch a 9 mesiacoch a dvojtýždňových intenzívnych fyzických a duševných terapiách, pár konečne mohol mať pohlavný styk a teraz sú z nich hrdí rodičia Holdena.

Emily spomína na to dosť zle: "Skúšali sme rôzne rozťahovacie cvičenia, ale nič nefungovalo. Cítila som sa zahanbená, akoby som bola na vine ja. Ben bol taký úžasný a trpezlivý a náš prvý pohlavný styk bol fantastický."

Obaja sú totiž kresťania, keď sa stretli boli panici, zoznámili sa v kostole a kvôli svojej viere sa rozhodli čakať na svoje spojenie, kým sa nezosobášia.

"Obaja sme boli naozaj nadšení pri myšlienke, že konečne sa budeme milovať počas našej svadobnej noci 26. septembra 2009, keď sme spolu dva roky randili," povedala Emily.

"Mali sme rezervovaný hotel po svadbe, v blízkosti letiska, odkiaľ sme nasledujúci deň odcestovali na Havaj na naše medové týždne ."

Po prílete do Santa Paula, v Kalifornii, odkiaľ pochádzali, pár sa rozhodne, že nemôže čakať, kým sa ich láska uzatvorí a nakoniec sa budú môcť tešiť fyzickej intimite.

Emily si spomenula: "Na našom hotelovom lôžku sa zrútila, začali sme s intímnosťami, ale keď sme sa pokúšali o pohlavný styk, zrazu som cítila veľké bolesti. Jediný spôsob, ako sa to dá opísať, je to, že som cítila, ako by sa do mňa strčil nôž, akoby Ben búšil murovaný múr."

Odôvodnili to nervozitou a adrenalínom, ktorý bol spôsobený svadbou, Ben upokojoval Emily, že to nevadí a sľúbil, že to skúsia znova na medových týždňoch.

Pokračovanie na ďalšej strane...

loading...
Predchádzajúci článok Novomanželia sa opili na medových týždňoch tak, že kúpili hotel
Nasledujúci článok VTIP: Chlapík a čierna mačka