zaujimavosti 1,815 Zobrazení

Automobilová značka AUDI má nové logo

Takto by malo vyzerať!
od Pavol 2018-10-16
 

Zdá sa, že Audi prehodnocuje svoje historické logo "štyroch kruhov".

Aj keď sa nevzdávajú základnej myšlienky, aktualizujú vnútornú časť loga, aby lepšie spájali kruhy.

Našli sme dve potenciálne logá, ktoré sa zdajú byť s tým istým nápadom. Prvá a najjednoduchšia práve vymaže vnútorné prepojenia loga, čím vytvorí jeden dlhý, hrboľatý krúžok.

Aj keď nie je jasné, prečo Audi uvažuje o týchto zmenách, existuje niekoľko odhadov. Po prvé, Audi by jednoducho mohla chcieť aktualizovať logo s čistejším a menej komplikovaným dizajnom.

Značky sú známe tým, že pracujú na svojich logách v priebehu rokov a kto vie, že tento môže dokonca byť dosť jednoduchý, aby spoločnosť ušetrila niekoľko centov za jednotku.

Ďalšou možnosťou je, že ako novátorská technológia v oblasti infraštruktúry v Spojených štátoch amerických sa už značka môže pokúsiť oznamovať spojitosť s určitými autami. Tým, že Audi viac spojí svoje kruhy, môže zvýrazniť svoju technológiu pomocou konkrétneho loga.

Štyri kruhy sú už bohatým symbolizmom. Kruhy sú prízvukom pre štyri značky, ktoré sa spojili, aby vytvorili funkciu Auto Union. V roku 1932 sa stretli DKW, Horch, Wanderer a samozrejme Audi, aby vytvorili spoločnosť, ktorá bude pokračovať v budovaní niektorých z najneobvyklejších áut éry.

Naozaj by mohlo byť veľa vecí, ktoré Audi chce vyjadriť novým logom.

Predpokladané nové logá, nájdete na ďalšej strane...

loading...
Predchádzajúci článok VTIP: Programátor a cigarety
Nasledujúci článok Nora oslávila 60-ku: neuveríte ako vyzerá!