zaujimavosti 0 Zobrazení

Spomínate si na program Winamp?

V roku 2019 ohlásil veľký návrat!
od Pavol 2018-10-16
 

Pekne zastaralý multimediálny prehrávač Winamp sa opätovne objavuje ako aplikácia pre mobilné zvuky, ktorá dáva dokopy všetku vašu hudbu, podcasty a streamingové služby na jedno miesto.

Je to ambiciózne opätovné spustenie, ale spoločnosť tvrdí, že je to kvôli stále miliónovej globálnej komunite Winamp - a dôkazom je aj to, že pôvodná desktopová aplikácia dostáva oficiálnu aktualizáciu.

Pre tých, ktorí si nepamätajú: Winamp bol prehrávač mp3 hudby. Pôvodná aplikácia, ktorá bola naposledy aktualizovaná v roku 2013, stále funguje, ale komunita tvrdo pracovala na tom, aby ju aktualizovala. Takže s potešením spoločnosť potvrdila povesti, že na ceste sú podstatné aktualizácie.

"V budúcom roku bude úplne nová verzia s dedičstvom Winampu, ale s úplnejším zážitkom z počúvania," povedal Alexandre Saboundjian, generálny riaditeľ spoločnosti Radionomy, spoločnosť, ktorá v roku 2014 kúpila Winamp (alebo to, čo zostalo). 

Spoločnosť chce dosiahnuť, aby si vo Winampe mohol počúvať svoje Spotify playlisty, podcasty, vlastné MP3 skladby z počítača, hudbu z cloudu či streamovať rádiové stanice. Tešíte sa?

 

loading...
Predchádzajúci článok Reklama a názor 15-ročnej Lívie rozdelili diskutujúcich ľudí do dvoch skupín
Nasledujúci článok Jasmina odmietla akciu, na ktorej mala byť Dara Rolins, vyhýba sa jej?