zaujimavosti 2,789 Zobrazení

Kto mal pôvodne hrať vo filme Zrodila sa hviezda?

Vo filme Zrodila sa hviezda mala hrať namiesto Lady Gaga táto popová speváčka!
od Pavol 2018-10-20
 

Toto ste možno netušili, ale pôvodne si mala zahrať vo filme Zrodila sa hviezda, iná megastar!

Do kín sa momentálne dostal megahitový celovečerný film Zrodila sa hviezda, ktorého pôvodný názov je A star is Born. Film sa teší veľkému úspechu, a návštevnosť v kinách na túto snímku je obrovská. Ale veľmi málo fanúšikov filmu tuší, že pôvodne si hlavnú hrdinku nemala zahrať Lady Gaga.

O čom je film Zrodila sa hviezda?

Hlavnú úlohu v dychberúcej romantickej dráme Zrodila sa hviezda hrajú Bradley Cooper a Stefani Germanotta, ktorú však celý svet lepšie pozná pod jej umeleckým pseudonymom ako hudobnú superstar Lady Gaga. Pre štvornásobného držiteľa nominácie na Oscara Bradleyho Coopera je tento film jeho režijným debutom. Cooper vo filme zároveň hrá hviezdu country Jacksona Mainea, ktorý objaví neznámu talentovanú speváčku Ally (Lady Gaga). Keď sa obaja vrhnú do vášnivého milostného vzťahu, Jack prinúti Ally k vystupovaniu v žiari reflektorov a katapultuje ju tak ku sláve. Ale keď Allyin raketový štart zatieni jeho vlastné kariéru, Jack stále ťažšie nesie svoj ústup z veľkých pódií a o to viac sa potýka so svojimi vnútornými démonmi.

Romantická dráma Zrodila sa hviezda nie je tak úplne z hlavy Bradleyho Coopera. Film je remake filmu z roku 1954, kde si hlavnú spevácku hviezdu zahrala Judy Garland. V novej prerobenej verzii si divu zahrala Lady Gaga.

Pokračovanie na ďalšej strane...

loading...
Predchádzajúci článok Takto prekvapil Táňu z Farmy jej priateľ krátko po návrate domov!
Nasledujúci článok Slovensko si po zrušení letného a zimného času ponechá zrejme...