hudba 1,702 Zobrazení

Gladiator má nový hit a dočkáme sa aj albumu

Novú skladbu ´Keď som s ňou´ predstavila kapela Gladiator
od Igor 2018-10-20
 

Novinka s názvom Keď som s ňou je prvým oficiálnym singlom z nového albumu skupiny Gladiator, ktorý vyjde ma Štedrý deň 24. decembra. Autorom hudby aj textu je Georgio Babulic

Už v minulosti napísal Georgio Babulic svojej manželke Martine skladbu, napríklad tesne pred jej narodeninami, keď nevedel, aký darček jej dať. „Vtedy som zavolal kamarátovi do štúdia a nahral som jej skladbu. Bol to veľmi netradičný darček, torta a pesnička,“ uviedol Georgio. „V pesničke Keď som s ňou som vyjadril svoje pocity, ktoré mám a každý deň sa presviedčam, že je to tak. Je to moja celoživotná múza. Odkedy ju počula, tak mi občas napíše, že ma ľúbi, pretože som jej napísal peknú pesničku,“ dodal.

Ku skladbe Keď som s ňou skupina pripravila aj nový videoklip, ktorého režisérom je Laco Rychtárik. „Osudovú ženu vo videoklipe zahrala Zuzana Onderišinová a spolu s Mikom stvárnili príbeh dvojice, ktorý sa začína spoločnou cestou v aute. V prvej časti klipu teda vidíme to krásne, čo k úvodu každej lásky patrí,“ priblížil dejovú líniu režisér a dodal: „No v skutočnom živote prídu aj otrasy, niekedy menšie a niekedy väčšie. Miko so Zuzkou havarujú, a ako to dopadne, si fanúšikovia môžu pozrieť vo videoklipe“.

Pokračovanie a videoklip nájdete na ďalšej strane...

loading...
Predchádzajúci článok Vtipy z armády
Nasledujúci článok Túto hádanku uhádne len 1 z 5 ľudí