pribehy 0 Zobrazení

Češka na svojom blogu opisuje život so Slovákom, ktorému takmer vôbec nerozumie

Jej hlášky z blogu vás pobavia!
od Pavol 2018-10-25
 

Mladá dievčina z Česka na svojom blogu opisuje, ako to je žiť s cudzincom. Aj keď sa to nezdá, od rozdelenia spoločnej republiky ubehlo už niekoľko rokov, a tak je normálne, že viac slovíčok sú pre nás ako aj pre Čechov neznámych. Preto sa toto dievča rozhodlo opísať svoje strávené chvíle so Slovákom, a jej hlášky sú naozaj vtipné!

“Idem do pivnice.” 
Boží. Dej mi minutku, půjdu s tebou, nalíčím se, oblíknu se, pobalím se, peněženka, cigarety, zapalovač, papírové kapesníky, je mi divné, že on jde v tričku, ale jeho chyba, že mu v hospodě bude zima.

“Prídem skôr.”
Sice nevím, kdo je Kuór, ale je fajn, že se ptá, jestli mi nevadí, že přijde i s ní / s ním.

“Prídem neskôr.” 
Od minula vím, že to není osoba, ale časový údaj. Jeden z mnoha. Najneskôr, čoskoro, skôr, najskôr, skoršie, kurva do piče já nikdy nevim, kdy přijde domů.

“Zababuším ťa!” 
Nevím, co to je, ale pro jistotu máte po ruce telefon, abyste si mohli přivolat pomoc. Připomíná mi to Zababiším tě, a to prostě nechceš.

“Umyjeme spolu riady?” 
Toto jde logicky odvodit celkem lehce: máme to dělat společně a budeme něco umývat. Je to nějaká zastydnutá slovenská nabídka k sexu. Jo, umývání rjádů bude slovenská předehra. Říkám tedy ano a začnu se svlékat.

Pokračovanie na ďalšej strane...

loading...
Predchádzajúci článok Rezy Bolero
Nasledujúci článok Dara Rolins prezradila z akého dôvodu bola zverejnená skladba s Rytmusom