zaujimavosti 2,834 Zobrazení

Dara Rolins prezradila z akého dôvodu bola zverejnená skladba s Rytmusom

A na Youtube je dokonca dvojkou v trendoch!
od Pavol 2018-10-25
 

V posledných mesiacoch to medzi Patrikom "Rytmusom" Vrbovským a jeho ex Darou Rolins dosť vrelo. Samotná speváčka sa vyjadrila, prečo bola uverejnená skladba My Dvaja, ktorá má mimochodom dosť veľa zhliadnutí na Youtube, takže to bol asi dobrý krok pre speváčku.

Speváčka sa veľmi na túto tému ani nechce baviť, pre portál iDnes.cz sa snažila tejto téme čo najviac vyhnúť: "Nechcem to už nijako riešiť. Rozišli sme sa a každý si ideme svojou cestou," vykrúcala sa Dara.

"Patrika som milovala, ako všetkých mužov pred ním, s ktorými som mala vzťah, a nemám dôvod na nich hádzať špinu," vysvetľovala s tým, že Rytmus navyše nie je tým najdôležitejším mužom, ktorého kedy stretla. Jeden pre ňu totiž znamená oveľa viac. "Matěj, na rozdiel od Patrika, bude do môjho života patriť vďaka Laure celý život," povedala Darinka o Matejovi Homolovi z kapely Wohnout, s ktorým má desaťročnú dcérku. 

Zo svojich bolestí a sklamania sa Rolins čiastočne spovedá ale aj na sociálnych sieťach a tiež v novom diári, ktorý je plný jej názorov a osobných myšlienok.

Napokon priznala, ako ju bolí, že rapper sa teraz pýši novou láskou a minulosť sa snaží vymazať rovnako ako pieseň 8. október, ktorú pre ňu kedysi zložil.

Keď sa potom na jej oficiálnom YouTube objavila v posledných dňoch staršia pieseň s názvom "My dvaja", ktorú naspievala práve spoločne s expartnerom a sľubovala mu v nej, že ho nikdy neopustí, všetci si hneď domysleli, že ide o jej odplatu a ďalšie rýpnutie do Rytmusa. Aká je pravda?

Pokračovanie na ďalšej strane...

loading...
Predchádzajúci článok Češka na svojom blogu opisuje život so Slovákom, ktorému takmer vôbec nerozumie
Nasledujúci článok Niektorí ľudia si nič nedokážu vážiť: bicykel z bikesharingu niekto hodil do vody