krasa 0 Zobrazení

11 módnych tipov, vďaka ktorým vás budú obdivovať za váš zmysel pre štýl

Tieto módne tipy z vás vytvoria fashion dámu!
od Pavol 2018-11-02
 

Toto sú detaily, ktoré by ste sa mali pokúsiť dodržiavať pri oblečení, ak chcete vyzerať skvelo!

1. Perly

Niť z perál je krásny doplnok, ktorý má jednu nevýhodu - elegantný perlový náhrdelník zriedkavo vyzerá moderne a vo väčšine prípadov jeho majiteľ vyzerá staršie. To je dôvod, prečo iba skutoční módní špecialisti dokážu vybrať a kombinovať tento typ príslušenstva správne.

Avšak, je tu dobrá správa pre všetkých tých ľudí, ktorí obdivujú jemný lesk perál. Návrhári príslušenstva naďalej vytvárajú ďalšie zaujímavé a moderné možnosti. Dnes sú veci ako retro-perly v neinštitucionálnych sférických tvaroch alebo barokové perly späť v móde. Príslušenstvo s týmito perlami je módne a moderné. Ak máte túžbu experimentovať s nimi, začnite s náušnicami.

2. Hodinky

Hodinky sú jedným z najužitočnejších doplnkov. Zlepšujú tenké ženské zápästie a dotvárajú ženský vzhľad. Podľa odborníkov sú dnes v móde hodinky s priehľadným púzdrom, kde je viditeľný mechanizmus, rovnako ako hodinky s dlhými pásikmi, ktoré sa dajú niekoľkokrát obtočiť okolo zápästia.

Vzhľadom na rozmanitosť štýlov a počet značiek hodiniek je možné toto príslušenstvo vybrať pre akékoľvek oblečenie a v širokom cenovom rozpätí. Ak hľadáte hodinky na každodenné použitie a chcete, aby zodpovedali vašmu základnému šatníku, rozhodnite sa pre hodinky s minimálnym detailom a popruhom v neutrálnej farbe. Náramkové hodinky so zložitým dizajnom môžu byť dobrým doplnkom k večernému vzhľadu a sú ideálne pre niektoré večerné akcie.

Pokračovanie na ďalšej strane...

loading...
Predchádzajúci článok Pripravte si tieto lahodné mini pizze, ktoré si zamilujete!
Nasledujúci článok Recept na palacinky plnené mletým mäsom