cestovanie 2,838 Zobrazení

5 dôvodov navštíviť Chorvátsko

Plánujete dovolenku na tohtoročné leto? Prečítajte si 5 dôvodov, pre ktoré sa oplatí vybrať destináciu Chorvátsko.
od Pavol 2018-06-11
 

Ak plánujete dovolenkovať v Európe; Chorvátsko je jednou z najlepších destinácií, ktoré by ste nemali vynechať. Je to nádherný klenot, destinácia, kde sa môžete ľahko stretnúť s históriou, kultúrou a ohromujúcou krajinou. Sretnete sa s čistými vodami a skalnatými zátokami. Stačí si naplánovať prehliadku spolu s prenocovaním v tejto krásnej destinácii a vychutnať si prírodu naplno.

Chorvátsko je dokonalou zmesou pôvabov a tradícií, kde krása a vzrušenie sú extrémne. Ponúka nádherný výhľad na pozadie kopcov a úrodných zelených lesov spolu s krištáľovo čistou vodou Jadranského mora.

Od krásnej architektúry až po legendárnu hudobnú scénu a dokonalé podnebie; je tu kopec dôvodov, prečo by ste mali navštíviť Chorvátsko. Tu je niekoľko:

Preskúmajte starobylý svet

Chorvátsko je jednou z najkrajších destinácií, kde môžete ľahko získať pocit zaujatosti spolu s objavovaním nových miest a zároveň skvelým dobrodružstvom. Je to ideálne miesto pre všetkých milovníkov histórie, pretože zahŕňa obrovské množstvo historických oblastí. Niektoré z nich sú Aquae Lasae, Katedrála svätého Domníza, Dubrovník a mnoho ďalších.

loading...
Predchádzajúci článok Trojročné dievčatko vystrelilo na svoju tehotnú matku. Čo sa stalo?
Nasledujúci článok Will Smith a Nicky Jam zverejnili videoklip pre hymnu majstrovstiev sveta vo futbale