sport 2,181 Zobrazení

Pozrite sa, ako rastie slovenský národný futbalový štadión

Úchvatné zábery na Národný štadión, ktorý je takmer hotový
od Pavol 2018-11-10
 

Slovenský futbal bude mať oficiálne svoj národný štadión.

Národný futbalový štadión sa každým dňom približuje k svojej finálnej podobe, na ktorú sa všetci priaznivci futbalu nesmierne tešia. Vychutnajte si najnovšie fotografie z nového štadióna na Tehelnom poli.

Futbalový štadión má okrem futbalových zápasov Slovana Bratislava a reprezentácií slúžiť aj na kultúrne a spoločenské podujatia a má aj kongresové zázemie.

Štadión bude mať kapacitu 22 500 divákov. Sedadlá budú osadené na tyčiach, čo umožní ich jednoduchú demontáž a väčšie pohodlie v prípade potreby nižšej kapacity.

Bude tu 42 sky boxov a jeden prezidentský. Štadión bude vybavený aj wifi pripojením pre návštevníkov, ktorí budú mať k dispozícii mobilnú aplikáciu, kde si budú môcť pozrieť napríklad opakované a spomalené zábery zaujímavých akcií počas zápasu alebo objednať jedlo.

Na internete sa už objavili prvé zábery zachytené dronom na už takmer dokončené Tehelné pole v Bratislave. "Vyhrievanie je nainštalované, všetko sa pomaly pripravuje na položenie nového trávnika," uviedla oficiálna Facebook stránka Štadióna Tehelné pole.

Samotné zábery nájdete na ďalšej strane...

loading...
Predchádzajúci článok 10 pravidiel etikety, o ktorých ste sotva vedeli, ale mali by ste ich ovládať
Nasledujúci článok Predstaviteľ Gladiátora sa zmenil na nepoznanie!