zaujimavosti 0 Zobrazení

8 cenných pravidiel flirtovania, ktoré používajú majstri vo zvádzaní

Viete, že dokážeme určiť, či je iná osoba atraktívna už za 13 milisekúnd?
od Pavol 2018-11-13
 

Viete, že dokážeme určiť, či je iná osoba atraktívna už za 13 milisekúnd?

Ukazuje sa, že máme extrémne krátky čas na príjemný prvý dojem. Avšak pomocou rôznych psychologických trikov a príslušným flirtovaním je možné tie šance vyrazne zvýšiť. Chcete vedieť, ako?

Máme pre vás 8 rád a trikov, ktoré nepochybne prebudia vašu vnútornú charizmu.

1. "Pravidlo troch": 3 pohľady počas 3 sekúnd

Pohľad je základným faktorom flirtovania. Všetko začína pohľadom. Podľa vedeckého výskumu existuje niekoľko typov, ktoré odlišujú ležérny pohľad od toho, ktorým vás pozýva na spoznanie. Po prvé, keď nás niekto zaujíma, pozrieme sa na neho viac ako jedenkrát. V priemere stačia 3 vizuálne kontakty na odoslanie požadovaného signálu a pritiahnutie pozornosti. Po druhé veľa závisí od dĺžky trvania pohľadu: je známe, že skutočný záujem trvá približne 3 sekundy, zatiaľ čo trvanie normálneho pohľadu je iba 1 sekundu.

2. Muži: bradu hore. Ženy: bradu dolu

Ide o perspektívu, o to, ako sa pozeráme na seba. Ľudské bytosti majú sexuálny dimorfizmus založený na výške. Muži sú zvyknutí pri pohľade na dievčatá zhora nadol, takže sa domnievajú, že veľké oči, malá brada a obrátená trojuholníková tvár sú atraktívne. A ženy pozerajú zdola nahor, takže napríklad široké lícne kosti muža vyzerajú atraktívne.

Pokračovanie na ďalšej strane...

loading...
Predchádzajúci článok Prvý trailer pre film o Pokémonoch je na svete
Nasledujúci článok Záver 2. série obľúbeného rodinného seriálu Oteckovia sa blíži!