zaujimavosti 0 Zobrazení

Do kín prichádza hraný remake k lietajúcemu slonovi Dumbo

Pozrite si trailer!
od Pavol 2018-11-16
 

Dumbo je legendárny americký animovaný film z dielne Walta Disneya. Natočil ho roku 1941 režisér Ben Sharpsteen.

Námet pochádza z rovnomennej detskej knihy, ktorú napísala Helen Abersonová a ilustroval ju Harold Pearl. Ide o v poradí štvrtý film z takzvanej animovanej klasiky Walta Disneyho. 

Svetovú premiéru mal 23. októbra 1941, a momentálne prichádza hraný film.

V stredu v noci vypustil Disney prvý trailer k celovečernému filmu Dumbo, ktorý je naplánovaný na začiatok budúceho roka.

Hlavné úlohy v hranej verzii si zahrajú Colin Farrell, Michael Keaton, Danny DeVito, Eva Green, Alan Arkin či Sharon Rooney. O scenár sa postaral Ehren Kruger (The Ring, Transformers: Age of Extinction). Samotný Dumbo bude vykreslený v CG.

Príbeh:

Majiteľ cirkusu Max Medici (Danny DeVito) poveruje bývalú hviezdu Holta Farrier (Colin Farrell) a jeho deti Milly (Nico Parker) a Joe (Finley Hobbins), aby sa starali o novorodeného slona, ktorého nadmerné uši sú na smiech publiku v sláve upadajúcom cirkuse. Ale potom, čo sa zistí, že Dumbo vie lietať, zažíva cirkus neuveriteľný návrat. Zároveň sa o Dumba veľmi zaujíma podnikateľ V.A. Vandevere (Michael Keaton), ktorý angažuje "podivného slona" pre svoj najnovší zábavný podnik Dreamland. Dumbo stúpa na vrchol slávy vďaka spoločným vystúpeniam s očarujúcou a okázalou kráľovnou vzduchu Colette Marchantovou (Eva Green). Čoskoro však Holt Farrier zisťuje, že pod nablýskaným povrchom zábavného podniku Dreamland, sa skrýva nejedno temné tajomstvo.

Samotný trailer nájdete na ďalšej strane...

loading...
Predchádzajúci článok Sladký vianočný stromček plnený nutellou
Nasledujúci článok Existuje slabosť na ženatých mužov? 3 dôvody, ktoré vám odhalia pravdu