horoskopy 0 Zobrazení

Cigánsky horoskop

Je dosť presný, a traduje sa už mnoho rokov!
od Pavol 2018-11-17
 

Na svete je veľa etník. A každé má svoju vlastnú kultúru, zvyky, tradície a mnoho ďalších aspektov vypovedajúcich o spoločnom pôvode.

Jedným z veľmi početných etník bez jednotného štátu a teda pobytom po celom svete sú Cigáni. Práve v Južnej Amerike sa nachádza skupina tých, ktorí sa veštením budúcnosti zaoberajú už snáď veky. Možno preto sa hovorí, že ich horoskopy sedia takmer stopercentne.

Prečítajte si následné výklady horoskopov.

Podkova 22.12. - 20.1.

Charakteristika ľudí narodených v znamení podkovy sa dá odvodiť už zo samotného názvu. Títo ľudia sú chladní, tvrdí, pracovití a často nenahraditeľní. V živote sú veľmi ambiciózni, túži po úspechu. Dbajú na materiálne istoty a vyhýbajú sa konfliktom. V citoch a láske sú opatrní a emócie prejavujú len zriedkakedy.

Kalich 21.1. - 19.2.

Ľudia narodení v tomto znamení sa vyznačujú vysokou inteligenciou a inšpiratívnymi nápadmi. Sú to skvelí a verní priatelia i partneri. K sebe sú veľmi prísni. Toho, čo si v živote zvolia, si cenia a považujú to za jedinú a správnu cestu. K srdcu si len tak niekoho nepustia. Priateľstiev majú málo, za to sú naozaj silné.

Kaplnka 20.2. - 20.3.

Ľudia narodení v tomto znamení môžu niekedy pôsobiť veľmi nespoľahlivo, zmätene. Nejedná sa síce o ľudí ovplývajúcich systematickosť, za to však majú veľmi vyvinutú intuíciu, cit pre duchovné veci a sú veľmi empatickí. Radi objavujú a spoznávajú ľudí, rovnako ako sami seba. Mávajú problémy zvládať vypäté a stresové situácie.

Pokračovanie na ďalšej strane...

loading...
Predchádzajúci článok Prvý podzemný hotel na svete bude čoskoro dokončený!
Nasledujúci článok Vyberte si darček a dozviete sa, čo vás čaká v novom roku