zaujimavosti 3,096 Zobrazení

10 rád, ako využiť na maximum 'Black Friday'

V piatok 23. novembra prebieha slávny 'Black Friday'.
od Pavol 2018-11-19
 

V piatok 23. novembra prebieha slávny "Black Friday".

Táto tradícia pochádza zo Spojených štátov, kde v štvrtom novembrovom piatku obchody poskytujú špeciálne zľavy, aby ich obyvatelia mohli využívať na nákup vianočných darčekov. V súčasnosti sa táto prax rozšírila aj na mnohé ďalšie krajiny, dokonca aj v niektorých z nich sú ponuky nielen obmedzené na tento piatok, ale trvá to celý víkend. Ak patríte medzi ľudí, ktorí sa na tento deň tešia, aby si nakúpili viaceré produtky, mali by ste brať do úvahy niekoľko rád, ktoré vám pomôžu pri rozhodovaní o kúpe.

 

1. Pripravte si zoznam toho, čo potrebujete

Nastavte si priority a napíšte do zoznamu všetko, čo potrebujete kúpiť. Pamätajte, že najlepšie ponuky sú v technologických zariadeniach, takže by ste mali využiť, ak potrebujete produkt tohto sortimentu.

2. Vytvorte rozpočet

Je dôležité, aby sme mali jasno v tom, čo chceme a koľko môžeme minúť. Ak sa vopred rozhodneme, koľko peňazí minieme na nákupy, vyhneme sa tomu, aby sme sa dostali do pokušenia nakupovať výrobky, ktoré nepotrebujeme, a je to jednoducho rozmar.

3. Ak nakupujete online, pozrite si weby, na ktorých chcete nakupovať

Preskúmajte si weby a zanalyzujte, či chcete urobiť nákup online, alebo je lepšie ísť do obchodu. Ak kedysi bol "Black Friday" iba pre online nákupy, teraz sa rozširuje aj na kamenné predajne, preto je dobre vedieť, kde chcete nakupovať.

Pokračovanie na ďalšej strane...

loading...
Predchádzajúci článok Jozef Pátrovič sa vrátil do Talentu
Nasledujúci článok Cristiano Ronaldo sa zasnúbil