zaujimavosti 7,546 Zobrazení

Andrea Verešová urobila radikálnu zmenu imidžu

Jej dlhé vlasy sú minulosťou, pozrite sa ako vyzerá!
od Pavol 2018-11-20
 

Dlhé roky patrí Andrea Verešová medzi najvyhľadávanejšie krásky nielen v slovenskom šoubiznise.

Vďaka prirodzenému šarmu a mladistvému vzhľadu sa stále teší obrovskej priazni a fanúšikovia sledujú takmer každý jej krok. Pred nedávnom urobila radikálnu zmenu imidžu, ktorú by čakal len málokto.

Modelky kalibru, akým je Verešová, bývajú verné svojej klasickej vizáži a k viditeľným premenám sa odhodlávajú len výnimočne.

Až na jemný preliv vo vlasoch ostáva Andrea Verešová verná prirodzenému vzhľadu bez výrazných úprav. “Ja som zástancom toho, že všetko s mierou a všetko len tak, aby to vyzeralo prirodzene. Nepáčia sa mi extrémy a ako modelka si myslím, že by všetko malo vyzerať prirodzene,” vyjadrila sa pred časom pre portál extra.cz.

Kráska sa za zmenou dokonca vybrala za populárnym špecialistom. Ten jej vlasy poriadne skrátil, pričom im prepožičal aj nový farebný nádych.

Samotná Andrea Verešová sa vyjadrila, že nový look ju celkom potešil, no predstavuje pre ňu pomerne veľkú zmenu. “Pretože som konzervatívna a mám rada klasiku, urobili sme zatiaľ kompromis. Vlasy sú zosvetlené a o 30 cm kratšie – pre začiatok by to stačilo.”

Za tento počin si už Verešová vyslúžila nemalé množstvo lajkov na Instagrame a obdivné komentáre stále pribúdajú.

Andrea Verešová pred ostrihaním

Ako vyzerá po ostrihaní nájdete na ďalšej strane...

loading...
Predchádzajúci článok 12 orgánov, ktoré nepotrebujeme k životu aspoň nie v ich celistvosti
Nasledujúci článok Jasmina prezradila, aké bude používať priezvisko