zaujimavosti 0 Zobrazení

Charakteristické črty človeka, ktorý klame

Toto sú charakteristické črty človeka, ktoré vám pomôžu odhaliť klamára!
od Pavol 2018-11-20
 

Každý klame. Človek klame, aby niečo získal alebo sa niečomu vyhol. Hlavným dôvodom klamania je túžba manipulovať a prevziať kontrolu nad situáciou. Ako odhaliť klamára a zistiť, aké sú jeho pravé úmysly? 

Na túto otázku odpovie fyziognómia - veda, ktorá popisuje osobnostné črty, individuálne kvality a návyky.

Základy fyziognómie nie sú založené na intuitívnych predpokladoch alebo nadprirodzených schopnostiach, ale na faktoch a logických záveroch.

Prinášame vám jednoduchý návod, ako ľahko odhaliť klamára.

Črty tváre a charakter

Tvár:

Podlhovastá tvár signalizuje inteligenciu, citlivosť a vyváženie. Takýto ľudia sú obozretní a rozumní. Ľudia s trojuholníkovým typom tváre sú od prírody nadaní, ale sú málo emotívni. Medzi nimi sú najčastejšie zradcovia. Lichobežníkový tvar tváre hovorí o inteligencii a sklonoch k umeniu. Takíto ľudia sú prirodzení bojovníci.

Ľudia so štvorcovými tvárami sú mužní, prísni a často bezcitní. Sú dobrí v komunikácii, veľmi vytrvalí a úprimní. Vždy chcú byť najlepší. Okrúhla tvár ukazuje dobrú povahu a jemnú povahu. Takíto ľudia sú selektívni, milujú komfort, ale nebažia po sláve. Ľudia s asymetrickou tvárou majú nízky prah citlivosti. Sú podráždení a často trpia zmenami nálady.

Vlasy:

Ľudia s riedkymi vlasmi sú veľmi citliví a vnímaví ľudia. Je ľahké im ublížiť a uraziť ich slovami.  Hluk a hlasná hudba im spôsobuje úzkosť. Ľudia s jemnými vlasmi milujú pohodlie. Radšej trávia čas doma so svojimi príbuznými, alebo dokonca lepšie – sami so sebou. 

U ľudí s hustými vlasmi je to úplne naopak. Majú radi hlasnú hudbu a zábavu. V živote vyhľadavajú hlavne vzrušenie. Majú nízky prah bolesti. Ale vyjadrujú svoje emócie veľmi živo. Často trávia čas mimo domova, majú radi outdoorové aktivity.

Pokračovanie na ďalšej strane...

loading...
Predchádzajúci článok Výzva pre váš mozog: dokážete vyriešiť tieto 3 hádanky?
Nasledujúci článok Vianočné orechovo-maslové venčeky