zaujimavosti 1,650 Zobrazení

Leví kráľ vo filmovej podobe prichádza do kín

Simba ožije vo filmovej podobe Levieho kráľa - pozrite si prvý trailer!
od Pavol 2018-11-25
 

Simba ožije vo filmovej podobe Levieho kráľa - pozrite si prvý trailer!

Skoro každý z nás si pamätá na legendárnu rozprávku Leví kráľ, ktorá patrila medzi jednu z najúspešnejších v histórií filmovej spoločnosti Disney. Filmové štúdio Disney v posledných rokoch úspešne natáča hrané snímky svojich animovaných rozprávok. 

Tentokrát sa rozhodol do hranej filmovej verzie prerobiť aj Levieho kráľa. Nezabudnuteľné postavy, prenádherná hudba a krásny dej urobili z rozprávky Levieho kráľa legendu.

Táto snímka získala aj dvoch Oscarov. Jedného za pieseň s názvom Can You Feel Love Tonight od Eltona Johna.

Nové spracovanie príbehu sa do kín dostane v júli 2019. V originálnej verzii hlavným postavám prepožičajú svoje hlasy známe osobnosti ako napríklad Beyoncé a na hudbe filmu bude pracovať Hans Zimmer či Elton John.

Oficiálný príbeh: "Úplne nový Leví kráľ zachytáva príbeh v africkej savane, kde je narodený nový kráľ - Simba. Ten si idealizuje svojho otca, kráľa Mufasu, a je pyšný na svoj kráľovský pôvod. Nie všetci však oslavujú narodenie budúceho kráľa. Mufasov brat Scar, do tej doby následník na tróne, má svoje vlastné plány. Bitka v Pride Rock, prepletená zradou, tragédiou a drámou, nakoniec vyústia vo vyhnanie Simbu z kráľovstva, ten ale s pomocou neobvyklých nových priateľov vyrastie a vezme si späť, čo mu právom patrí. "

Samotný trailer nájdete na ďalšej strane...

loading...
Predchádzajúci článok V týchto mestách na vianočných trhoch zakázali plast
Nasledujúci článok Prvé zviera, ktoré ste videli na tomto obrázku, odhalí aký ste typ človeka