hudba 1,500 Zobrazení

Laura Pausini vydala emotívnu skladbu 'El valor de seguir adelante'

Musíte ju počuť, chytí vás za srdce!
od Pavol 2018-11-27
 

Známa talianska speváčka, Laura Pausini, oznámila vydanie štúdiovho albumu, “Hazte sentir”, z ktorej vydala prvú skladbu a videoklip, “El valor de seguir adelante”, v spolupráci s umelcom, Biagio Antonacci.

“El valor de seguir adelante” (Odvaha pokračovať ďalej), je nový singel albumu “Hazte sentir”, od Laury Pausini, na skladbe spolupracuje s Biagiom Antonacci. K skladbe vyšiel 23. novembra aj nádherný videoklip, ktorého režisérom bol Gaetano Morbioli.

“Hazte sentir”, je posledný album talianskej speváčky, v ktorom sa objavia nasledujúce skladby: “Nadie ha dicho” (Non è detto) ako prvý singel. Ďalej “Fantástico (Haz lo que eres)” a “Un proyecto de vida en común”.

Album bol oficiálne vydaný 16. marca 2018. “Daj sa pocítiť, nechaj počuť tvoj hlas, pocíť tvoju prítomnosť, dovoľ nech ľudia pocítia kto si, daj sa poznať, ujdi a objav svoju osobnosť, vystup z davu. Buď kto si, odhaľ svoju individualitu, na čom záleží si ty”. povedala o svojom novom albume Laura Pausini. A dodáva: “Je to krok mimo podobnosti, sme podobní, ale je dôležité poznať sám seba a nechať sa poznať ostatným, dať prestíž vlastnej osobnosti, vlastným schopnostiam a charakteristike, osobitosti, ktorá nás robí jedinečnými”.

Samotný videoklip k skladbe 'El valor de seguir adelante' nájdete na ďalšej strane...

loading...
Predchádzajúci článok Porota neverila vlastným ušiam, keď tento chlapec začal spievať
Nasledujúci článok JOJka musela čeliť obrovskej kritike divákov!