horoskopy 0 Zobrazení

Horoskop na DECEMBER 2018

Horoskop na posledný mesiac roku 2018
od Igor 2018-12-01
 

Tak a máme tu december, ideme do finále kalendárneho roka, tí najmenší sa už nevedia dočkať darčekov, tí starší sa tešia na poriadnu štefanskú a silvestrovskú zábavu. Kým sa však prepracujeme k týmto vytúženým dňom, máme pred sebou ešte dve dekády, pozrime sa teda, ako sú nám naklonené hviezdy a čo môžeme v závere roka 2018 ešte vo svojej životnej púti očakávať. . 

 

Kozorožec (22. 12. - 20. 1.)

Ešte než sa rok 2018 definitívne rozlúči, otrasie sa život Kozorožcov v základoch. Vesmírni velikáni zapracujú na vašom duchovnom svete. Ponúka hlbšie poznanie seba samého, čo sa logicky odrazí na vzťahu k druhým ľuďom. Afrodité láka na cestu za poznaním. Študujte, cestujte a spoznávajte inšpiratívne tváre. Singles si môžu pod stromček nadeliť darček v podobe novej lásky! Stačí len nezatvárať sa doma.

Sex a vzťahy
Tajomno sa odrazí aj na milostnom živote. Našťastie nebude mať dlhé trvanie. Čím skôr pochopíte, že nemáte dôvod skrývať svoje skutočné city, tým lepšie.

Deti a rodina
Tohtoročné Vianoce plánujete vo veľkom štýle. Robíte prvé aj posledné, aby ste vykúzlil správnu atmosféru a nikomu nič nechýbalo. Nezabudnite ani na seba!

Práca a peniaze
V polovici mesiaca sa začnete viac zaoberať dianím na pracovnom poli. Potrebujete sa venovať zmysluplnej činnosti. Nestačí vám len tučná výplatná páska.

Vodnár (21. 1. - 19. 2.)

S novoročným predsavzatím začnú Vodnári s predstihom. Stereotypné fungovanie vás omrzelo, preto si lámete hlavu s tým, kadiaľ sa vydať ďalej. Nech ide o prácu či lásku, nevydržíte sedieť na jednom mieste. Decembrovou prioritou sú medziľudské vzťahy. Spoznáte veľa inšpiratívnych tvárí a nie vždy platí, že vás motivujú len po milostnej stránke. Jupiter naopak ukazuje na profesijný rast a ďalšie vzdelanie.

Sex a vzťahy
Nenechajte sa strhnúť náladovou Venušou, ktorá nabáda k unáhleným krokom. Zvážte, či dať prednosť neutešeným citom, alebo riešiť problémy skôr rozumovo.

Deti a rodina
Nenechajte sa citovo vydierať a manipulovať so sebou. Blízki skúšajú, čo si môžu dovoliť. Čomu sa naopak venujte s väčším zápalom, to sú vlastné hobby.

Práca a peniaze
Prežriete nechuť pracovať v kolektíve. Hoci sa vám nechce hľadať kompromis, tímová spolupráca je v závere roka vo všetkých ohľadoch výhodnejšia.

Ryby (20.2.-20. 3.)

Decembrová atmosféra je dvojaká. Hlavné slovo si vezme aktivista Mars, vďaka ktorému máte veľa energie pre svoje trúfalé plány. Najväčší diel síl vložíte do súkromia, predovšetkým do intímnych chvíľ s drahou polovičkou. Ak počujete tikať biologické hodiny, môžete si k novému roku dopriať malé prekvapenie! Milostnej súhre nahráva aj Trigon Venuše a Merkúru, vďaka ktorým sa erotickej fantázii medze nekladú.

Sex a vzťahy
Trinástka tentoraz môže byť orieškom pre dlhoročné partnerstvá. Skúste spolu komunikovať len na témy, pri ktorých nehrozí, že si vojdete do vlasov.

Deti a rodina
Vianočnú pohodu zrejme prežívate len na oko. Nedokážete sa totiž zbaviť čiernych myšlienok, ktoré vo vás prebúdza zvláštne správanie vašich blízkych.

Práca a peniaze
Kým kolegovia sa chystajú na dovolenku, Rybky v pracovnom snažení nepoľavujú. Kreatívne myslenie vám otvára cestu k úspechu. Nebojte sa riskovať.

loading...
Predchádzajúci článok Adventné obdobie, čo všetko o ňom vieme?
Nasledujúci článok Chlapec s autizmom prerušil audienciu pápeža, a pápež z toho vytiahne ponaučenie