cestovanie 0 Zobrazení

Plánujete dovolenku? Toto sú niektoré tipy, kde by ste mohli stráviť dovolenku

Spísali sme pre vás niekoľko zaujímavých miest, ktoré sa oplatí navštíviť.
od Pavol 2018-06-26
 

Dovolenkové obdobie je už v plnom prúde, mnohí už svoje dovolenky aj absolvovali, väčšina už má niečo naplánované a robí posledné nákupy, prípravy a balenie. A čo vy, stále nie ste rozhodnutí? Je najvyšší čas, preto vám ponúkame niekoľko tipov, kde by ste mohli stráviť tohtoročné leto, alebo bude niektorá z destinácií pre vás inšpiráciou do nasledujúcich rokov. Poďte sa s nami pozrieť do týchto krajín:

 

1. BANGKOK, THAJSKO

Thajsko je najlepším miestom na návštevu a človek by mal snívať o tom, že bude na tomto mieste aspoň raz v živote. Môže to byť najvzácnejší zážitok vášho života. Výlet by mal byť na každom zozname. Ale keď navštívite Thajsko, stáva sa cenovo dostupným. Môžete tam zostať za 20 dolárov za jednu noc.

2. Kréta, Grécko

Ak sa chcete držať vášho rozpočtu, myslím, že by ste mali ísť na Krétu. Je to lacnejšie ako ostrov Santorini. Kréta je plná krásnej architektúry. Môžete navštíviť tyrkysové stredomorské vody. Krajina v Grécku je stále v hospodárskej kríze, a preto môžete povedať, že ceny sú skromné v celom štáte. Ale môžeme sa staviť, že Kréta je najlepšie miesto na návštevu, ak chcete zažiť skúsenosť, že ste na ostrove.

Tags dovolenka
Predchádzajúci článok Limuzína ŠKODA 105 L
Nasledujúci článok Fakty o Hoteli Bublina, ktorý vám poskytne najlepší spôsob, ako vidieť severné svetlá