hudba 1,720 Zobrazení

Celeste Buckingham a Ondrej Kandráč majú spoločný duet

Po mnohých hitoch v angličtine Celeste Buckingham opäť ochutnala spev v slovenčine, a s Ondrejom Kandráčom naspievali duet Tisíc a jedna noc.
od Pavol 2018-12-10
 

Ondrej Kandráč patrí medzi najpopulárnejších slovenských hudobníkov, a Celeste Buckingham je známa nielen na Slovensku, ale aj vo svete. Teraz sa títo skvelí speváci spojili, a naspievali nádherný duet.

Po mnohých hitoch v angličtine Celeste Buckingham opäť ochutnala spev v slovenčine, a s Ondrejom Kandráčom naspievali duet Tisíc a jedna noc.

Tisíc a jedna noc vznikla na motívy starej perzskej piesne Gole Goldun. Vo videoklipe sa objavili aj manželka a deti Ondreja Kandráča.

“Spevák je ten, koho ľudia počúvajú nielen preto, lebo vie spievať, ale má čo povedať ľuďom. Chcem spievať o niečom, čo ľudia pokladajú za dôležité. Čo im je blízke a čo možno sami nevedia tak dobre pomenovať. Ja to poviem za nich. Aj preto pracujem so skvelým básnikom a textárom Vladom Puchalom, ktorý dokáže obliecť emócie do slov. Netúžim vykrikovať lacné frázy z balkóna. V pomalej pesničke je text dôležitejší ako v rýchlej, kde niekedy stačí dobrý refrén. V pomalej je dôraz na každom slove. Tisíc a jedna noc je pieseň o láske, ktorá pomáha, lieči, drží nad vodou, obetuje sa, nesklame, dáva šancu prežiť aj v tom najťažšom. Ak to poviem v skratke: život je cesta niekam s niekým, nestačí iba platiť šeky!” napísal k skladbe samotný Ondrej Kandráč.

Samotný videoklip nájdete na ďalšej strane...

loading...
Predchádzajúci článok Spomínate si na seriál Dempsey a Makepeacová? Takto dnes vyzerajú hlavní hrdinovia
Nasledujúci článok 10 ľahkých a elegantných tipov na vianočnú výzdobu