zaujimavosti 671 Zobrazení

Toto sú každoročné vianočné filmové trháky

Tieto filmy sú každoročnými vianočnými trhákmi v televízií. Na ktoré sa tešíte?
od Pavol 2018-12-20
 

Vianoce sú opäť tu, a k nim neodmysliteľne patria aj filmy a rozprávky. Takmer každý rok ich televízie vysielajú, ale stále majú úspech, čím sú tak výnimočné? 

Po hektickom nakupovaní vianočných darčekov a upratovaní neexistuje nič lepšie, než sa uvoľniť pri vianočnom filme. Máme pre vás tie, ktoré sú každoročne vianočnými trhákmi.

Sám doma

Každoročná vianočná klasika o mokrých banditoch a roztomilom chlapcovi Macaulay Culkin, ktorý bojuje proti zlodejom. U tohto filmu nemusíte vôbec premýšľať, a môžte príjemne relaxovať pohľadom na sneh, nazdobené domy a malého nezbedníka, ako bojuje s dvoma dospelými zlodejmi, ktorí sa chytia do každej jeho nastraženej pasce.

Tri oriešky pre Popolušku

Po desaťročia sa táto rozprávka stala absolútnou nevyhnutnosťou mnohých ľudí. Nezáleží na tom, či sú to deti alebo dospelí. Sedíte pohodlne pred televíziou počas vianočného času a vychutnávate si túto krásnu rozprávku. Samozrejmosťou sú aj nádherne skladby: od Karla Gotta "Kde pak ty ptáčku hnízdo máš" a od Ivetky Bartošovej "Tři oříšky". V čase, keď bol film natáčaný, u nás ešte bývala tá správna ľadová zima. Práve preto táto rozprávka dostane každého diváka do správnej vianočnej nálady.

Pokračovanie na ďalšej strane...

loading...
Predchádzajúci článok Google si prizval na reklamu hrdinu Sám doma
Nasledujúci článok Vianočné linecké srdiečka s džemom a čokoládou