horoskopy 0 Zobrazení

Horoskop na rok 2019

Rok 2018 bol v znamení prechodu pomalej planéty Saturn, symbolu prekážok, usilovnej práce a odriekania, zo znamení Strelca do znamenia Kozorožca. Čo nás čaká v roku 2019?
od Pavol 2018-12-25
 

Rok 2018 bol v znamení prechodu pomalej planéty Saturn, symbolu prekážok, usilovnej práce a odriekania, zo znamení Strelca do znamenia Kozorožca. Čo nás čaká v roku 2019?

Čo nás čaká a neminie podľa horoskopu v roku 2019

Saturn zotrváva v znamení Kozorožca, svojim náročným vplyvom zasiahne Kozorožcov, Baranov, Rakov a Váhy narodené tentoraz v prostrednej dekáde znamenia. Za usilovnú prácu odmení Býkov, Panny, Ryby a Škorpiónov. Ale pozor, Saturn nič zadarmo nenadeľuje.

Všetky tieto znamenia budú musieť vyvinúť značné úsilie, preukázať trpezlivosť a výdrž, aby dosiahli vytúženého cieľa. Býci, Kozorožci a Panny navyše prechádzajú procesom oslobodzovania vlastného ega symbolizovaného planétou Urán, takže v roku 2019 môžu čakať radikálne zmeny vo svojom živote, ktoré budú prichádzať náhle a zasiahnu ich ako blesk z čistého neba.

Rovnaké zmeny, ktoré môžu byť aj dosť náročné, prebehnú u Škorpiónov znamení Leva, Vodnára a Škorpióna. Dobrodej Jupiter na konci roku 2019 prechádza zo znamenia Strelca do znamenia Kozorožca a výrazne nadľahčí životnú situáciu najmä Kozorožcom a prispeje ku šťastným zvratom udalostí v živote Škorpiónov v znamení Panny, Býka, Rýb a Škorpióna. 

Prvá polovica je viac naklonená Strelcom, Baranom a Levom, ale aj Vodnárom a Váham, ktorých pozíciu uľahčuje zo znamení Strelca Jupiter.

Pokračovanie na ďalšej strane...

loading...
Predchádzajúci článok POZOR: Nebezpečné hry na mobil
Nasledujúci článok Oficiálne promo k MS v hokeji 2019 na Slovensku