zaujimavosti 61,052 Zobrazení

Ak si na týchto 5 otázok neodpoviete ÁNO, zrejme to nie je pravá láska

Nasledujúcich 5 otázok vám pomôžu zistiť pravdu o vašom vzťahu
od Pavol 2018-12-27
 

Ľudia už neberú lásku tak vážne ako kedysi, a preto sa dnes nájdenie stabilného a šťastného vzťahu stáva skutočnou výzvou. Je možné, že potom ako ste počuli a prežili toľko nešťastných a bolestivých koncov, že túžba mať vzťah sa zmenšuje.

Ale musíme povedať, že nie je všetko stratené, existujú osoby, ktorým sa podarilo nájsť skutočnú lásku na celý život.

Nasledujúcich 5 otázok vám pomôžu zistiť pravdu o vašom vzťahu:

1. Váš život sa zlepšil, keď ste ho stretli?

To neznamená, žeby váš život bol zlý alebo nemal zmysel, než ste niekoho spoznali, ibaže ak ste spolu, cítite ako je všetko jednoduché, že v ňom máte nepodmienečného spoločníka a večnú lásku. Ak ťa motivuje napredovať a bojovať za každý sen, ide o niekoho, kto za to stojí. Ale ak je odpoveď na túto otázku NIE, je nám to ľúto, ale oberá vás len o čas.

2. Neustále sa usmievate, keď je pri vás?

Ukázalo sa, že je to veľmi jednoduché, keď ste v štádiu zamilovania, že vždy, keď príde správa alebo s ním hovoríte, nemôžete sa vyhnúť veľkému úsmevu, ktorý úplne odhalí vaše pocity. Ak sa to však stane aj po tom, čo ste spolu strávili veľa času, pravdepodobne je láskou vášho života.

A ak tomu tak nie je? Možno ide o prechodnú lásku, alebo o niekoho, kto prináša skúsenosti do vášho života, a je dosť možné, že čoskoro bude súčasťou minulosti.

Pokračovanie na ďalšej strane...

loading...
Predchádzajúci článok Rodičia odmietli potrat, aj napriek deformácií tváre svojho dieťatka
Nasledujúci článok Vrstvené bravčové mäso so zemiakmi