zaujimavosti 0 Zobrazení

Seriál Divoké kone prerazil do Latinskej Ameriky

Pozrite si predabovaný španielsky trailer!
od Pavol 2018-12-30
 

Tomu sa hovorí zahraničný úspech seriálu, akým sa môže pochváliť televízia JOJ. Televízia predala svoj seriál Divoké kone prvý raz aj mimo európskeho kontinentu. Sledovať ho budú môcť diváci v Argentíne. Joj rokuje aj s ďalšími televíziami z Latinskej Ameriky.

Televízia JOJ predala svoj seriál Divoké kone do Argentíny, ktorému vysielateľovi sa nevie. O seriál Divoké kone dokonca prejavili záujem aj televízie v ďalších krajinách Južnej Ameriky. Na internete sa objavil aj trailer, pod názvom Caballos Salvajes, čo v preklade znamená Divoké kone.

Pôvodný seriál už Joj v minulosti predala do Francúzska či Maďarska. U južných susedov sa Divoké kone vysielali na stanici Duna TV, v popoludňajšom slote zaznamenávali trhový podiel v univerzálnej cieľovke 4+ na úrovni 10 percent.

Za romantickým seriálom stoja producenti Danica Hričová a Pavol Polner spolu s režisérom Braňom Mišíkom. Autorská trojica má na konte aj seriál Markízy Búrlivé víno, ktorý sa takisto predal na viacero zahraničných trhoch.

Joj svoju pôvodnú tvorbu ponúka vysielateľom z celého sveta v individuálnych rokovaniach či prostredníctvom televíznych veľtrhov a festivalov.

Na internete sa objavil aj predabovaný trailer do španielčiny, ktorý nájdete na ďalšej strane...

loading...
Predchádzajúci článok Ľudia nad 40 rokov by mali pracovať len tri dni v týždni
Nasledujúci článok Pamätáte si na Zuzanu z Uragánu? Takto dnes vyzerá...